Spiris har varit med i gamet så länge vi kan minnas. Idag är det såklart monbaserat. Bokföring, fakturering och lönehantering är några delar i ett system som jobbar sömlöst med varandra. Det mesta av jobbet sköts automatiskt, så att du får mer tid att fokusera på det du gillar.
Affärssystem för små och medelstora retailers. Fullt med smarta lösningar som automatiserar och underlättar ditt företagande – oavsett vad du har för behov.
Läs merExpert på Visma och en partner inom CRM och Lön. Cloud Connection skräddarsyr molnbaserade lösningar för e-handel och retail.
Läs mer
Erbjuder ett brett sortiment av digitala lösningar med utgångspunkt i Visma affärssystem. Gör retailers vardag enklare, i molnet eller på marken
Läs merDetaljhandelen är full av möjligheter och vi älskar att
dela insikter som kan göra ditt företag starkare.